Проектування та дослідження нерекурсивних цифрових фільтрів

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІКТА
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2013
Тип роботи:
Звіт до лабораторної роботи
Предмет:
Обробка сигналів
Група:
ЗІ-31

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА» ІКТА кафедра ЗІ  ЗВІТ до лабораторної роботи №4 з курсу: «Цифрова обробка сигналів» на тему: «Проектування та дослідження нерекурсивних цифрових фільтрів» Львів – 2013 Мета роботи: отримати навики розрахунку параметрів і характеристик нерекурсивних цифрових фільтрів, а також навчитися застосовувати засоби програмного пакету MatLab для їх дослідження. Завдання Ознайомитись із теоретичними відомостями. Розрахувати перші 5 коефіцієнтів нерекурсивного фільтра згідно заданого варіанту без накладання вікна. На основі зворотнього перетворення Фур’є ідеальної амплітудно- частотної характеристики визначити передатну функцію для заданого порядку нерекурсивного фільтра застосовуючи функцію MatLab fir1. Порівняти перші 5 коефіцієнтів зі знайденими аналітично при домашній підготовці (п. 2). Для зменшення пульсацій амплітудно-частотної характеристики змодифікувати імпульсну характеристику застосувавши згладження функцією вікна. З метою порівняння побудувати на одому графіку АЧХ нерекурсивного фільтра заданого порядку одержаних в пп.3 і 4 5. За допомогою функції MatLab filter провести фільтрацію сигналу типу “білий шум ”, що генерується у змінній signal. Вивести графіки часового і частотного представлення сигналів на вході на виході фільтра. Таблиця 1  № Тип фільтра Порядок фільтра Частота зрізу Wn, Гц Частота дискретизації Fd, Гц  10 ФВЧ з трикутним вікном 25 675 5000   Розрахунок коефіцієнтів нерекурсивного цифрового фільтра. Для розрахунку режекторного фільтра методом зворотнього перетворення Фур’є АЧХ ідеального ФВЧ застосовуються такий вираз: bk,ФВЧ bk,ВФ bk,ФНЧ де bk,ВФ - коефіцієнти всечастотного фільтра, для якого b0,ВФ 1 і bk,ВФ 0 для k0 .
Антиботан аватар за замовчуванням

04.11.2013 21:11

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини